Rize sigorta ve kasko acentası - Neler-yapariz

0464 213 14 30

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » ISYERI

İşyeri

İşyeri Paket Sigortası'nın kapsamı, tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlandı

• Yangın, yıldırım, infilak 
• Sel su baskını 
• Fırtına 
• Yer kayması 
• Duman 
• Kara-hava taşıtları çarpması 
• Cam kırılması 
• Grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör 
• Yangın mali sorumluluk 
• Kira kaybı 
• Alternatif işyeri masrafları 
• İş durması 
• Enkaz kaldırma 

İşyeri poliçesi ile hırsızlık, taşınan para, emniyeti suiistimal, İşveren mali sorumluluk, ferdi kaza, 3. şahıs mali sorumluluk, fiziki zararlar, İzolasyon eksikliği, çalışanlara ait eşyalar, eksik sigorta, geçici adres nakli, hukuksal koruma teminatları bu poliçede. 

Ayrıca, işyeri paket poliçesi ile deprem, fırtına, yer kayması, sel, su baskını, kazı sonucu yer kayması, dolu gibi doğal afet ve kazalar nedeniyle işyerinize ve mallarınıza gelebilecek zararları da teminat altına alabilirsiniz. 

İşyeri poliçesi nde makine ve elektronik cihazlarınız da tehlike altında ise bu işyeri poliçe si ile makine kırılması ve elektronik cihaz bozulma teminatı da alabilirsiniz. 

Faaliyetinizde özel riskler taşıyor olabilirsiniz, işyeri paket sigortası ile ürün sorumluluk, emtia dahili nakliyat, fasondaki emtia teminatlarını da alabilirsiniz. 

İşyeri paket sigortası' na özel, genişletilmiş bu teminatlarla, tek bir işyeri paket poliçesiyle tam güvence sağlayabilirsiniz. 
 

YANGIN ÇIKABİLİR

Korkmayın! İşyeri paket sigortası ile yangın, yıldırım ya da infilak sonucu ortaya çıkabilecek tüm zararlar, İşyeri paket sigortası kapsamında 
 

İŞYERİNİZE KAMYON GİRDİ

Tasalanmayın! Karayollarında hareket eden taşıtların sigortalı kıymete çarpması sonucunda oluşabilecek zararlar, İşyeri poliçesi güvencesinde. 
 

İŞ DURDU MU

İşyeri Paket Sigorta'nız varsa "işiniz" durmaz. İşyeri Paket Poliçesi, yalnız işyerindeki hasarları değil, bu hasarlar sonucu oluşan dolaylı zararları da üstlenir. İşyeri sigorta yangın sonucu iş durması teminatı uğrayacağınız zararları karşılar. 
 

BİNA İZOLASYONU YETERSİZ KALDI YAĞMUR SULARI İÇERİ GİRDİ

İzolasyon eksikliği teminatı ile bu hasarları işyeri sigorta poliçenizden temin edebilirsiniz. 
 

HIRSIZ GİRDİ

Hırsızın işyerinize girerek çaldığı mal, malzeme ve ekipmanla bu sırada verdiği zararlar İşyerim Paket Sigortası teminatı altına alınabilir. Ayrıca binadan çalınabilecek sabit tesisatlar da hırsızlık teminatı kapsamında. 
 

TAŞINAN PARANIZ MI ÇALINDI

Diyelim ki paranız işyerinizden bankaya taşınırken gasp edildi. "Yapacak bir şey yok" demeyin. Taşınan para teminatı da işyeri paket poliçesi ile güvence altında. 
 

ÇALIŞANLARINIZA GÜVENİZ %100 TAM MI?

Eminiz tamdır ama insanlık hali. sigorta süreniz boyunca, işyerinizde çalışanlar bir şekilde emniyeti suiistimal edebilirler. Ama bu sizin için bir sorun değil. İşyerim Paket Sigortası, emniyeti suiistimal teminatı ile bu sorunu çözüyor. 
 

PEKİ ÇALIŞANLARINIZIN GÜVENLİĞİ NE OLACAK

İşyerinizde çalışanların başına gelebilecek iş kazaları ne olacak? Hiç merak etmeyin, çünkü İşyeri Paket Sigortası 'nda İşveren mali sorumluluk teminatı var. 
 

MESELA BİR ARKADAŞINIZ İŞYERİNDE KAZA GEÇİRDİ

Bunu bile teminat altına alabilirsiniz. İşiniz dolayısıyla veya işyerinizde, 3. şahıslara gelebilecek herhangi bir maddi ve bedeni zarar, 3. şahıs mali sorumluluk teminatı ile güvence altında. 
 

ELEKTRİKLER KESİLDİ VE BİLGİSAYARLAR BİR DAHA ÇALIŞMADI

Sorun değil! Elektronik cihaz İlk ateş arıza teminatı ile işyerinizdeki cihazlar yangın, deprem, sel, dahili su riskleri ile birlikte elektrik arızası sonucu ya da diğer nedenlerle oluşacak her türlü bozulmaya karşı da sigortalanır. 

*** KISACASI TEK BİR POLİÇE İLE TÜM RİSKLERİNİZ TEMİNAT ALTINDA ***

ebultenE-BÜLTEN

E-Bülten’e kayıt olun, fırsatları ve indirimleri kaçırmayın.

RIZEM SIGORTA

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Copyright 2009 © Rizem Sigorta Tüm Hakları Saklıdır.